Головна | Реєстрація | Вхід| RSSП`ятниця, 24.11.2017, 01:55

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 6«123456»
Форум » Після уроків » Політика » Продам Україну по частинах. (Купи-продай або наші реалії.)
Продам Україну по частинах.
Ripper Дата: Вівторок, 11.05.2010, 12:18 | Сообщение # 16
злісний хуліган
Група: Користувачі
Статус: Offline

Klyoma Дата: Вівторок, 11.05.2010, 13:14 | Сообщение # 17
Підполковник
великому рецензенту, який з волі Божої наставив нас на шлях істиний)) :

Quote (El_Antonio)
Вихід-це зачекати поки це покоління перетвориться з свідомого в діюче.

Сиди чекай, може постарієш і тебе запитають внуки: " Що ти дідусю зробив для того щоб ми жили краще?"

А те що ти написав це типу: "Я готовий втратити свою територію, бо вона належить Росії, а потім можна боротися"
Стандартне мислення всих попередніх кріпаків до тебе. замість того щоб відразу захищати її іди пий пиво і надійся, що станеш "свідомим поколінням". Ти навіть підсвідомо ставиш російську владу вище за себе...

П.С: Ось так завжди хто не реалізував себе як учасник конкурсу

Quote (El_Antonio)
"Славні слова і хизування ерудицією"
дають оцінку іншим поглядам... =))

Повідомлення відредагував Klyoma - Вівторок, 11.05.2010, 20:42

El_Antonio Дата: П`ятниця, 14.05.2010, 15:07 | Сообщение # 18
Сержант
1)

Некоректне поводження відносно інших членів форуму

2)Вона(територія)наша тільки на папері.Нам незалежність подарували,ми її не вибороли.Про часи козацькі та періоду УНР я мовчу,я маю на увазі 1991.
3)Ти так пишеш,ніби ти палкий борець за свободу,який з майданів не вилазить.Ти сам подумай,тобі 16,що ти (ми) можеш (можем)?Та нічогісьнько в даний момент.
Можливо моє розуміння допомоги державі відрізняється від твого,але всетаки,для мене головне це нормально вивчитися,стати кваліфікованим спеціалістом і приносити суттєву допомогу країні.Хоча можливо правильніше відписуватися на форумі,говорити про те який я файний легінь в вишиванці і намагатися справити на когось враження.

P.S Любов Іванівна,приношу мої вибачення за помилки,це один з тих моментів про які я говорив =)

...

Ripper Дата: П`ятниця, 14.05.2010, 15:23 | Сообщение # 19
злісний хуліган

Klyoma Дата: П`ятниця, 14.05.2010, 19:12 | Сообщение # 20
Підполковник
Quote (El_Antonio)
1)Ти Блазень.
....................=))))) ( іронічний сміх)=))

Quote (El_Antonio)
Нам незалежність подарували,ми її не вибороли.

Ти ,друже, сильно помиляєшся, завдяки саме тим людям які боролися протягом столятть ми і розвалили цеглинку за цеглинкою СРСР (незважаючи, що він і сам розвалювався)

Quote (El_Antonio)
Ти сам подумай,тобі 16,що ти (ми) можеш (можем)?Та нічогісьнько в даний момент.

Можна, але чи ти хочеш це інше питання і чи можеш ти до цього серйозно поставитися...

Quote (El_Antonio)
Хоча можливо правильніше відписуватися на форумі,говорити про те який я файний легінь в вишиванці і намагатися справити на когось враження.

Нема слів, ти кваліфіковано мене описав....=)) Навіть не буду тебе ображати, якщо ти так написав, значить я домігся свого.... ( Колись на дозвіллі подумаєш по що це я)

Quote (El_Antonio)
Можливо моє розуміння допомоги державі відрізняється від твого,але всетаки,для мене головне це нормально вивчитися,стати кваліфікованим спеціалістом і приносити суттєву допомогу країні.

Розуміння не відрізняється... Успіху тобі...

Quote (El_Antonio)
Ти так пишеш,ніби ти палкий борець за свободу,який з майданів не вилазить.

Була б можливість не вилазив би....

El_Antonio Дата: Субота, 15.05.2010, 15:44 | Сообщение # 21
Сержант
1)Якщо ти не знаходиш нічого іншого,окрім як йти на майдан-удачі,давай хлопче поторгуй тілом.
2)Ти видеш на майдан,знайдуться такі,які захочуть тебе звідти поперти=бійки,мародерство,анархія,розруха.Гарно малюєш майбутнє.

І побажання:не треба так припадати під вплив старших товаришів.Вони також можуть помилятися.

...

Klyoma Дата: Субота, 15.05.2010, 18:57 | Сообщение # 22
Підполковник
Причому тут товариші, Тоха, мої погляди це мої погляди, он уже одного немає з Контакту видалився... Нічого, кому не подобаються мої погяди це така справа.... Я ніде не писав про майдани, а якщо писав то в разі крайньої необхідності...
Не треба маніпулювати і перекручувати слова...

El_Antonio Дата: Неділя, 16.05.2010, 22:11 | Сообщение # 23
Сержант
То все другорядні речі.Завтра он закон приймають : "Про скасування кордонів між нами і Росією".Щось типу того. sad

...

Klyoma Дата: Неділя, 16.05.2010, 22:15 | Сообщение # 24
Підполковник
Ні, Тоха, якраз приймають закон про їх чітке розмежування і переглянуть спільрні території, все впорядку.. biggrin

Домовленості це таке, непокоять мене лише урегулювання Придністровя та про мир у Європі... Це трохи гірше... sad

Повідомлення відредагував Klyoma - Неділя, 16.05.2010, 22:16

vinil Дата: Вівторок, 18.05.2010, 15:29 | Сообщение # 25
Нездоланний патріот
Lyubustok, Ви стали проповідницею? 2/3 вашого поста написані з огляду на Біблію і християнство. Але релігія - це одна з найбільш жорстоких форм контролю людської свідомості. А Біблія, до речі, сама рясніє протиріччями. Те ж таки Євангеліє від Матвія (10:34-35) говорить: "Не думайте, що я прийшов принести мир на землю; не мир приніс я вам, а меч. Бо прийшов я розділити сина з батьком його, а доньку з матір"ю її, а невістку зі свекрухою її".
Україна - це не лише християни, це ще й мусульмани, юдеї, рідновіри, атеїсти, і інші. З точки зору держиви вони всі рівні, "погані" вони лише з точки зору християнства. Пам"ятаєте як було програно арабо-ізраїльську війну? Нагадаю Вам - араби пішли молитися.
Quote (Lyubustok)
скоро нікому буде народжувати дітей, а виховувати - й поготів. Уже зараз справжній чоловік -це рідкість. Уже зараз якщо і народжують, то підкидають у підїзди або ще гірше- викидають на смітник.

Такі випадки досі екстраординарні, а значить вони - вийнятки з правила.

Додано (18.05.2010, 14:58)
---------------------------------------------

Quote (El_Antonio)
2)Вона(територія)наша тільки на папері.Нам незалежність подарували,ми її не вибороли.Про часи козацькі та періоду УНР я мовчу,я маю на увазі 1991.

Найвищий прояв без вольності характеру і рабської свідомості. Якщо ти не здатний усвідомити себе господарем тут (не пишу "на нашій землі", бо вочевидь ти від неї відрікся), то доля раба тобі гарантована - робити що скажуть, слухати і дивитися що скажуть, мислити як скажуть. До речі, цього року мав зустріч з Євгеном Сверстюком - відомим дисидентом, людиною, яка свого часу чимало відстраждала саме за Незалежність України. Потрібно буде наступного разу сазати йому, що нам Незалежність подарували. Нехай посміється.
Quote (El_Antonio)
Ти так пишеш,ніби ти палкий борець за свободу,який з майданів не вилазить.Ти сам подумай,тобі 16,що ти (ми) можеш (можем)?Та нічогісьнько в даний момент.

В 2004 році 16річні творили революцію, були її активними учасниками. Тому справа не у віці. Хто хоче - шукає можливість, хто не хоче - шукає привід і відмовки.
Боротися можна не лише на майданах. Як саме - читай мій пост вище.
Колись президент Кеннеді сказав: "Не думай що держава може зробити для тебе, а що ти можеш зробити для держави". Що крім продукування продуктів переробки органічних речовин ти вже встиг зробити для своєї країни?

Додано (18.05.2010, 15:00)

Quote (El_Antonio)
Завтра он закон приймають : "Про скасування кордонів між нами і Росією".Щось типу того
Так ти спочатку розберись в справі, а потім щось говори.

Додано (18.05.2010, 15:29)
До речі, приємно що багато хто не лишився байдужим до відкритої мною теми. Про це говорить і ті 2 сторінки дискусії і 80 переглядів. В кожного з нас різні думки, але повинні говорити, не мовчати, бо з мовчання і починається занепад. Не соромтеся висловлювати свої думки, бо кожна умка - важлива. Також закликаю всіх учасників дискусії вести обговорення коректно, підкріплювати свої висловлювання фактами, а по можливості й цитатами.
Дякую за розуміння.

Nemo nascitur sapiens, sed fit.

Lyubustok Дата: Вівторок, 18.05.2010, 16:13 | Сообщение # 26
Сірий кардинал
Група: Модератори
Quote (Klyoma)
Україна - це не лише християни, це ще й мусульмани, юдеї, рідновіри, атеїсти, і інші. З точки зору держиви вони всі рівні, "погані" вони лише з точки зору християнства
Віталію, християнство не класифікує людей як "поганих" чи "хороших" (як, до речі, не класифікує взагалі ні за релігійними, ні за національними ознаками)
Перечитай ще раз мої коментарі: там не йдеться зовсім не про релігію, та й на роль проповідника я не далеко претендую: маю інше покликання в житті. Якщо ти знайомий зі Сверстюком, то маєш знати: поняття "релігія"і "віра"- далеко не тотожні. І не хочеться навіть полемізувати на цю тему. Шкода дорогоцінного часу.
Хочеться збагнути той дух, який рухає твоїми ідеями.
До речі, ти випадково не знайомий з людиною на ім'я Правомир?

El_Antonio Дата: Вівторок, 18.05.2010, 16:20 | Сообщение # 27
Сержант

Некоректне поводження відносно інших членів форуму

...

Lyubustok Дата: Вівторок, 18.05.2010, 16:25 | Сообщение # 28
Сірий кардинал
Група: Модератори
Quote (vinil)
Також закликаю всіх учасників дискусії вести обговорення коректно, підкріплювати свої висловлювання фактами, а по можливості й цитатами.

Надзвичайно важливо те, який дух керує лідером, адже за ним ідуть інші. Дух любові сильніший за дух ненависті. Ось це я намагалася довести. Переконана, що ця болюча і надзвичайно цікава та актуальна тема, розпочата тобою, буде розвиватися у руслі збудування, хоч започаткував ти її дещо агресивно (це я про отвори і про рабів)
А дискусія виходить насправді цікава.

Ripper Дата: Вівторок, 18.05.2010, 16:44 | Сообщение # 29
злісний хуліган
рабами хай інших називає. сам ще й разу пороху не нюхав, боєць невидимого фронту. нехай кічиться сам собою. не бачу сенсу заважати

Medelgover Дата: Вівторок, 18.05.2010, 17:55 | Сообщение # 30
Administrator
Група: Адміністратори
Quote (Ripper)
рабами хай інших називає. сам ще й разу пороху не нюхав, боєць невидимого фронту. нехай кічиться сам собою. не бачу сенсу заважати

В психології є такий прийом. Коли опонент спеціально "ображає" свого співбесідника, для того щоб побачити його реакцію. Наприклад моєю реакцію на слова про рабів будуть слова Ліни Костенко: "Для того щоб піднятися мені з колін, мені спочатку необхідно на них встати".

Форум » Після уроків » Політика » Продам Україну по частинах. (Купи-продай або наші реалії.)
Сторінка 2 з 6«123456»
Пошук:

zologymnasium.ucoz.ua © 2017
Хостинг від uCoz