Головна | Реєстрація | Вхід| RSSП`ятниця, 24.11.2017, 01:51

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 6123456»
Форум » Після уроків » Політика » Продам Україну по частинах. (Купи-продай або наші реалії.)
Продам Україну по частинах.
vinil Дата: П`ятниця, 30.04.2010, 21:43 | Сообщение # 1
Нездоланний патріот
Група: Користувачі
Статус: Offline
Вирішив брати приклад з Президента. Отже, за Донбас хочу гарну Феррарі, за Крим - пентхаус в Іспанії, а якщо подаруєте ще й літак - Сумщину віддам як бонус. Які пропозиції?
А якщо серйозно, то вам не здається що ситуація 1917-1921 років повторюється. Українці чхати хотіли на Україну, кожен сам за себе. Ніхто не замислюється, що здавши державу ми знов накличемо на себе нові голодомори, репресії і подібне тому. Бо ми ж професійні раби з столітнім досвідом вилизування чужих анальних отворів. Хіба ні?

Nemo nascitur sapiens, sed fit.

Повідомлення відредагував vinil - П`ятниця, 30.04.2010, 21:44

Efimka Дата: П`ятниця, 30.04.2010, 21:51 | Сообщение # 2
Генерал-майор
Quote (vinil)
А якщо серйозно, то вам не здається що ситуація 1917-1921 років повторюється. Українці чхати хотіли на Україну, кожен сам за себе. Ніхто не замислюється, що здавши державу ми знов накличемо на себе нові голодомори, репресії і подібне тому. Бо ми ж професійні раби з столітнім досвідом вилизування чужих анальних отворів. Хіба ні?

Знаэш, поки українці не повернуться до тих часів,коли були під владою Росії, не зрозуміють, що робиться в країні..
Так я згідна, що все повторюється, і потрібно щось робити, але що?

vinil Дата: Субота, 01.05.2010, 00:42 | Сообщение # 3
Нездоланний патріот
Quote (Efimka)
поки українці не повернуться до тих часів,коли були під владою Росії

Тоді вже буде запізно.

Medelgover Дата: Субота, 01.05.2010, 09:21 | Сообщение # 4
Administrator
Група: Адміністратори
Як на мене, то комуністи непогано в 1917 році зробили, викорінивши цілу верству населення. Але нажаль, чи на краще, ми не такі покидьки як комуністи в 1917 році. Тому і терпимо біди. Але цікаво, щоб зробив би француз чи англієць коли б в його країні таке творилося б. Відразу згадуються слова марсільези, чи слогани бонхедів-націоналістів 70х років.
Але все залежить в багато чому від влади. В нас століттями була одна велика проблема - багато гетьманів і 1 булава!

Efimka Дата: Субота, 01.05.2010, 11:17 | Сообщение # 5
Генерал-майор
Quote (Medelgover)
В нас століттями була одна велика проблема - багато гетьманів і 1 булава!

А Хіба зараз таккого немає???-Звичайно є...

Klyoma Дата: Субота, 01.05.2010, 12:25 | Сообщение # 6
Підполковник
Я давно чесно кажучи хотів зібрати патріотично налаштованих людей за одним столом, щоб поговорити.... працювати на популяризацію України, але це якось було сприйнято пасивно і я зрозумів те ж саме що написав Віталій на початку ми здатні лише говорити... Я писав вконтакті і тут напишу ЧХАТИ на УКРАЇНУ хохлам, а не Українцям..

Medelgover Дата: Середа, 05.05.2010, 11:54 | Сообщение # 7
Administrator
Група: Адміністратори
Хочу додати - до вищевказано - що багато що залежить від влади - але левова частина залежить від народу - людей таких як ми з вами.

Lyubustok Дата: Четвер, 06.05.2010, 17:46 | Сообщение # 8
Сірий кардинал
Група: Модератори
Мені дуже сподобалася промова Ліни КОстенко на презентації її книги "Берестечко". Зокрема, вона сказала, що не обовязково виходити на мітинг і "бити морди". Якщо бути людиною честі, гідності, професіоналом своєї справи, то тим самим можна змінити світ на краще. ЩО, власне, вона і робить успішно впродовж свого життя, при тому не мітингуючи і не вгрузаючи в політику. І допоки такі люди є, буде Україна. Поважають тих, хто гідний поваги.

vinil Дата: Четвер, 06.05.2010, 19:15 | Сообщение # 9
Нездоланний патріот
У 1918-1920х рр якраз так і робили. Всі були людьми честі і гідності. Наскільки чесні і гідні, що навіть армію розпустили. Чим це закінчилось - всім відомо. Поважають сильних і з сильними рахуються.

Lyubustok Дата: П`ятниця, 07.05.2010, 17:35 | Сообщение # 10
Сірий кардинал
Поважаючи твою життєву позицію і тлумачення реалій (більше того- частково поділячи їх), все ж хочу сказати, що з віком і життєвим досвідом переконалася, що найскладніше все-таки залишатися людиною щоденно, серед різних людей, у буднях, важко по-справжньому любити життя і ближнього.складно виконувати свої професійні обовязки не завдяки сприятливим обставинам, а всупереч вкрай нестерпним. Важко народжувати дитину, а ще важче її роститити і виховувати. Все залежить від того, який зміст вкласти у поняття "подвиг".
Уже виходили на майдани. І що? "Революції творять герої, щоб наслідками користувалися негідники?" Мабуть, мають право на існування різні форми боротьби. Одні ідуть на барикади, інші намагаються «поправити всесвітню несправедливість любов'ю» (за Лесею Українкою) чи «здолати людство шляхетністю душі» (за Ніцше). Все залежить від того, який зміст вкладається у поняття "сила". Цікаво було б поговорити віч-на-віч на цю досить складну тему.

Klyoma Дата: Субота, 08.05.2010, 20:38 | Сообщение # 11
Підполковник
Ми молоді, Любов Іванівна, доки є сила будемо боротися, а Вашому старшому поколінню потрібно, на мій погляд, якраз і «поправляти всесвітню несправедливість любов'ю». Любов не завжди перемагає, так само як і сила, але без любові боротьби не може бути - потрібно щось любити аби за те боротися. Хоча я думаю іноді без сили не обійтись, а після того й пробачити можна...

Повідомлення відредагував Klyoma - Субота, 08.05.2010, 20:39

vinil Дата: Неділя, 09.05.2010, 01:30 | Сообщение # 12
Нездоланний патріот
Давайте все по порядку.
І) Вклад Лесі Українки в боротьбу за Україну відомий. Вона підтримувала комуністів, один з них навіть був її коханцем. Її боротьба - це боротьба пером з аморфними ворогами. Вона більше романтик від боротьби. Щодо Ніцше, то варто визнати його неоднозначність. Вашій цитаті «здолати людство шляхетністю душі» я можу протиставити іншу «Якщо ти йдеш до жінки, не забудь батіг!», яка явно не шляхетна. Крім того не варто також забувати його погляди про "надлюдину", які стали засадовими в ідеї нацизму, а на праці Ніцше посилався Гітлер в своїй "Майн Кампф". Щодо духовної царини, то Ніцше у своїй праці "Антихристиянин"(1888) висуває такі ідеї, котрі навіть Гітлер посоромився писати. (До речі, "Майн Кампф" написана у досить толерантному ключі щодо Церкви).
ІІ) Я більше схиляюся до теоретиків боротьби, котрі провадили її самі і знають що то воно є насправді, а не до "махрових революціонерів".
Міхновський говорив: „Без сили нема права, щоб здобути право, треба мати силу”. Це правило вічне. Юрій Липа говорить схоже: „Щоби мати авторитет – треба мати силу!”.
ІІІ) Щодо боротьби. У ваших словах я бачу стереотипи. У Ваших, Любов Іванівна - стереотипи розчарування, у твоїх, Андрію - стереотипи юного революціонера з полум"яним, але таким ще недосвідченим серцем. Якби там не було, від цього варто відходити. Народити і виростити дитину це подвиг? Можливо, але тоді слово "подвиг" втрачає свій сенс. Подвиг - це дія, на яку спроможні одиниці, дія виконана в тяжких умовах з надважливими наслідками. Дітей народжують і виховують всі, а всі героями бути не можуть.
Моя ботьба - це щоденна праця. Вона полягає не лише у мітингах. Є певні кроки і чини, котрі доступні для всіх, деякі з них я вже наводив.
Серед інших, це: вивчення історії та політології, загартування фізично, психологічно та освітньо, тлумачення та роз"яснювальна робота серед неосвічених верств населення (не цурайтесь гопоти, алкоголіків та інших представників соц. дна. Для кожного лише потрібно знайти потрібні слова - сказати те, що людина хоче почути. "Дійти до кожного українця" С. Бандера.), публічні дискусії з несвідомими. Окремо варто виділити речі, які потребують більше зусиль - створення морально некомфортних умов особам, з негативним ставленням до україни, мови, тощо; психологічний (а іноді й фізичний) тиск на українофобів та їх посіпак.
Це боротьба, яка має багато вимірів, яка провадиться кожного дня. Вона непомітна, але необхідна. Як говорив Ярослав Стецько: „Кожне відродження нації виходить із неї самої...”

Повідомлення відредагував vinil - Неділя, 09.05.2010, 01:42

Lyubustok Дата: Неділя, 09.05.2010, 14:33 | Сообщение # 13
Сірий кардинал
Quote (vinil)
Це боротьба, яка має багато вимірів, яка провадиться кожного дня. Вона непомітна, але необхідна.

Ось цей фрагмент мені дуже припав до душі.
Щодо сказаного вище, стало зрозуміло, що полемізувати довелося вже не з "хлопчиком, а мужем", що і позитивно вразило і потішило водночас.
Враховуючи твою ревність до аналізу джерел цитування, хочу запитати наступне: як узгодити твої принципи боротьби із наступною цитатою:
"А Я кажу вам: Люіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто вас переслідує, щоб вам бути синами Отця вашого, що на небі, що наказує сходити сонцю Своєму над злими й над добрими і дощ посилає на праведних і неправедних." (Євангеліє від Матвія, 5:44-48)? Це справді духовна царина. Адже жоден з великих людей не може претендувати на 100-відсотковий авторитет і виняткове право на істину через свою гріховність. Гріх і недосконалість, здатність помилаятися і переглядати свої життєві позиції впродовж життя - ось що урівнює всіх, кого ми намагаємося фрагментарно цитувати.
Як на мене, набагато легше стріляти, ніж молитися (істинно, не напоказ). Легше мітингувати, ніж працювати. Легше забити свої мізки філософією, психологією і політологією,разом узятими, ніж прочитати хоч раз за життя Святе Письмо. Легше ненавидіти, ніж любити. Легше вбити неприятеля, ніж перетворити його на друга.

Додано (09.05.2010, 14:33)
---------------------------------------------
У Старому Заповіті є повчальний приклад того, як молодий полководець і провідник нації Ісус Навін проводив битву, а на горі стояв старий Мойсей з піднятими догори руками. От допоки його руки були підняті, військо перемагало, щойно опускалися - терпіло поразку і відступало, втрачаючи силу і натхення до боротьби.
Ще залишилися люди, які щоденно, непомітно звершують свою працю, відчуваючи покликання і працюючи не за зарплату, а заради майбутнього. Значно менше тих, хто стає на коліна, щоб просити благословіння не на своїх рідних, а для свого народу, країни. Переважна більшість взагалі не молиться і не просить благословіння навіть на себе та на своїх власних дітей, бо Абсолют відкинутий, а натомість зліплено божка-ідола.(у кожного він -свій, власний- імідж, влада, гроші, статки....список довжелезний)Тому наш народ "позбавлений мудрого проводу".

Quote (vinil)
Дітей народжують і виховують всі, а всі героями бути не можуть.

ТУт ти, хлопче, помиляєшся: скоро нікому буде народжувати дітей, а виховувати - й поготів. Уже зараз справжній чоловік -це рідкість. Уже зараз якщо і народжують, то підкидають у підїзди або ще гірше- викидають на смітник.
Цікаво буде дочекатися продовження полеміки. Але одне бентежить: з чимось я цілком з тобою погоджуюся, з іншим - частково, дещо- відкидаю, ти ж - категоричний від початку до кінця.

Klyoma Дата: Неділя, 09.05.2010, 22:10 | Сообщение # 14
Підполковник
Quote (vinil)
Андрію - стереотипи юного революціонера

Як на мене я значно ліберальніший і аналізую все з двох боків (намагаюсь) не можу сказати що ти не аналізуєш... але от про комунізм і Українку, що можу сказати так це те, що тоді люди були менш освідченими і вірили в байки, для них комунізм це було щось нове, для молодих- спосіб пустити гарячковий запал....хоча мало хто читав про нього, але теорія ідеології - це ніщо, бо вона пізнається в практиці...

El_Antonio Дата: Вівторок, 11.05.2010, 12:15 | Сообщение # 15
Сержант
Всім учасникам перші місця в чемпіонаті "Славні слова і хизування ерудицією"

Моя точка зору:
Російська влад нас ніколи і не відпускала.Ми завжди і були під ними(я про останні роки).І все було б добре,якби вони не дали нам 20 років на виховання СВІДОМОГО ПОКОЛІННЯ.Покоління Українців.І нас вже не переконає ні заборона мови,ні перекроїна історія.
Вихід-це зачекати поки це покоління перетвориться з свідомого в діюче.
І тут все зрозуміло і без Ніцше =)

...

Форум » Після уроків » Політика » Продам Україну по частинах. (Купи-продай або наші реалії.)
Сторінка 1 з 6123456»
Пошук:

zologymnasium.ucoz.ua © 2017
Хостинг від uCoz