Головна | Реєстрація | Вхід| RSSПонеділок, 11.12.2017, 09:27

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 3«123»
Форум » Після уроків » Політика » Чи цікавитись ви політикою?
Чи цікавитись ви політикою?
Lyubustok Дата: Понеділок, 08.02.2010, 09:46 | Сообщение # 16
Сірий кардинал
Група: Модератори
Статус: Offline
Прикро, але не безвихідно. Прикро, що пянички, продавшись за 100 гривень, а також люди, скажімо, не зовсім далекоглядні, обирають майбутнє нашим дітям. Прикро, що серед нас багато інертних, байдужих і пасивних...
Але не безвихідно.
Якщо чесно, то вибір був складним через відсутність справжнього вибору. Тому нехай ці дві сили залишаться ще ненадовго на політичному олімпі. Ненадовго, бо ми вже дуже змінилися. Діти наші набагато розумніші, сміливіші і чесніші. Бо в спину їм дихають нові сили- якісно інші.
Падати вже нікуди. Їм обом доведеться добре попотіти, щоб довести свою спроможність хоч щось зробити з того, що наобіцяли. І до того ж - робити швидко.
Не журіться, дітки. Все буде добре.

vinil Дата: Субота, 10.04.2010, 19:02 | Сообщение # 17
Нездоланний патріот
Група: Користувачі
Quote (SS)
Із тлумачного словника: "Прагматик - это человек, который выстраивает свою систему поступков, дел и взглядов на жизнь в аспекте получения практически полезных результатов... "

Цікаво було б дізнатися, про які такі "полезниє результати" йде мова? Чи ці результати корисні виключно для вашого покоління?
Ми обирали з-поміж поганого і ще гіршого. В результаті маємо президента-зека і паханську псевдоеліту. Потрібна люстрація влади, на яку спроможні лише тверді духом молоді політики.

Nemo nascitur sapiens, sed fit.

Klyoma Дата: Неділя, 25.04.2010, 15:02 | Сообщение # 18
Підполковник
На мій погляд це пустопорожня розмова, бо якби кожен робив в цій країні свою справу якісно, то і жили б ми по іншому, а говорити яка влада погана і ходити по парку з пляшкою пива це лише спосіб зняти з себе відповідальність .... Хочеш щось зроьити для країни іди і роби, бо зазвичай як вирішуються державні справи волею народу ми своє право спускаємо в унітаз...

Повідомлення відредагував Klyoma - Неділя, 25.04.2010, 15:03

vinil Дата: П`ятниця, 30.04.2010, 21:20 | Сообщение # 19
Нездоланний патріот
Давайте послухаємо молодь. Твої пропозиції - що потрібно робити? І що ти вже зробив для України?

Medelgover Дата: Субота, 01.05.2010, 09:14 | Сообщение # 20
Administrator
Група: Адміністратори
Найперше що необхідно зробити, це стати професіоналом своєї справи. І не шукати халяви, а привчитись працювати. Бо "халявщиків" і "пристосуванців" у нас вистачає. І не просто стати професіоналом, а прагнути стати найкращим в своїй галузі, ну і обов'язково працювати на свою Батьківщину, а не тікати за кордон.

Klyoma Дата: Субота, 01.05.2010, 12:46 | Сообщение # 21
Підполковник
Поперше я хотів би створити такий собі гурток патріотів в Золотоноші... Де їх тут взяти? хз...

Подруге потрібно мітингувати, виступати писати звертатися... Боротися словом і головою...

Тепер що я зробив...

Я ще нічого не міг зробити крім того, що бережу свої погляди не курю і не тиняюсь в парку з бутилкою пива та розбиваю її об стіну.... Я не соромлюся свого патрітизму часто вдягаю вишиту сорочку, незважаючи на те, шо кожен 10тий по дорозі скаже, що я с**ка ( вибачте). Все що можу, пишу патріотичні вірші даю їх в газету, стараюсь добиватися всього сам... Я не можу, вибач, зараз вийти до міської ради і сам вимахувати жовто-блакитним прапором... Я хочу боротися повір, але ще думаю про те що за мене відповідають вчителі та батьки...

Додано (01.05.2010, 12:46)
---------------------------------------------
Віталію, я звертався не до тебе , бо знаю , що ти дійсно не мовчиш...

Я хочу щоб ніхто не боявся....

vinil Дата: Вівторок, 18.05.2010, 21:16 | Сообщение # 22
Нездоланний патріот
http://pics.livejournal.com/angizij/pic/0009bf5e

http://lh5.ggpht.com/_OW4X7u....A0%D0%9 2%C2%B5%D0%A0%C2%A0%D0%A0%E2%80%A6%D0%A0%C2%A0%D0%A1%E2%80%98-2.gif

Як вам таке? Друг з Москви кинув лінки smile

Gagarin Дата: Вівторок, 18.05.2010, 21:56 | Сообщение # 23
Рядовий
забавный эпизод, между прочим. Не растерялся, и героически удерживал венок. Если б упало на Медведева, то месяц искали бы как бесполезное ископаемое.

Klyoma Дата: Середа, 19.05.2010, 22:12 | Сообщение # 24
Підполковник
Quote (Gagarin)
героически удерживал венок

Я б сказав героъчно з ним боровся....

Medelgover Дата: Четвер, 20.05.2010, 21:43 | Сообщение # 25
Administrator
Група: Адміністратори
Quote (Klyoma)
Я б сказав героъчно з ним боровся....

краще б воно з кризою боролося...

Efimka Дата: Четвер, 20.05.2010, 23:05 | Сообщение # 26
Генерал-майор
Quote (Medelgover)
краще б воно з кризою боролося...

це точно...А то що нас чекає у майбутньому???

G@fik Дата: Неділя, 23.05.2010, 20:36 | Сообщение # 27
Сержант
так !!!

Efimka Дата: П`ятниця, 04.06.2010, 19:34 | Сообщение # 28
Генерал-майор
Вчора купила собi новий випуск Корреспондента,i була в шоцi вiд прочитаного.ЕС запропонував нам план для вступу в ЕС,а Украина може виконати його лише на 44%,або що наш Президент хоче перейти до реформ,до заходiв,якi використовував Сталiн. Вони планують поставити пам'ятники Сталiну

Klyoma Дата: П`ятниця, 04.06.2010, 20:42 | Сообщение # 29
Підполковник
Це не правда, Янек не самогубець....
Quote (Efimka)
Вони планують поставити пам'ятники Сталiну

Та й до заходів які використовував Сталін не перейдуть не ті вже часи.... Інша справа, що не буде повної справедливості по ньому..... Читав я проекти нової історії... УПА - колабораціоністи... Сталін з Жуковим врятували СРСР...

Efimka Дата: П`ятниця, 04.06.2010, 21:24 | Сообщение # 30
Генерал-майор
Андрiю пам'ятник вже стоiть в Запорiжжi. На очередi Одеса i Киiв!

Форум » Після уроків » Політика » Чи цікавитись ви політикою?
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук:

zologymnasium.ucoz.ua © 2017
Хостинг від uCoz