Головна | Реєстрація | Вхід| RSSПонеділок, 23.10.2017, 00:43

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 3123»
Форум » Після уроків » Політика » Чи цікавитись ви політикою?
Чи цікавитись ви політикою?
Medelgover Дата: Середа, 27.01.2010, 09:23 | Сообщение # 1
Administrator
Група: Адміністратори
Статус: Offline
Тема в своєму роді взагалі не зрозуміла. Але ж все одно цікаво. За кого вболіваєте, і які ваші враження щодо нашого майбутнього!

Ripper Дата: Середа, 27.01.2010, 21:49 | Сообщение # 2
злісний хуліган
Група: Користувачі
Цікавлюсь. Вболіваю за метод Піночета. Тільки я б пішов далі у цьому плані, тобто розстріляв би не тільки кпу.
Я колись вірив у систему "євреї і мойсей", тобто що люди будуть довго йти до кращого життя, переживаючи усі негоди та зі змінами поколіннь, все-таки досягне того кращого життя.
Та нічого з цього не вийде, адже страх, дух слуги, раба, притаманний для нинішнього українського генезису, передається з покоління в покоління. Нове покоління автоматично заражується цією хворобою від старших.
Його (народ) грабують, нищать, принижують - а він все чекає... може нанищаться ? може накрадуться ? не накрадуться
Фактично, український народ - це звичайний лох, якщо використовувати метонімію.
І це тягнутиметься довго. Аж до тих пір, доки народу не стане.
Як можна щось змінити ? Русифіковані міста, корупція, клани у владі, бандитизм, відсутність національної ідентифікації.
Це збіговисько, стадо. Це не народ. Лише прямим втручанням свідомих ланок суспільства у політику може щось змінити. Але цих ланок наскільки мало, що вони просто нічого не можуть зробити.
Революція треба. Збройна, не збройна. Один чорт. Коли на тебе йдуть з мечем - словом ти його не зупиниш. Коли тебе грабують - прохання зупинитись не подіють.
Аж доки ти не даси грабіжнику по пиці.

Повідомлення відредагував Ripper - Середа, 27.01.2010, 21:54

Medelgover Дата: Четвер, 28.01.2010, 10:02 | Сообщение # 3
Administrator
В продовження твоєї тези, Олег, я можу лише додати своє власне спостереження (таку собі теорію). Якщо, насправді, придивитися до нашого народу - то це все ті самі боягузи, які в 33-му жерли зерно, які в 41-му були в заградотрядах НКВД, і ті які не нюхали пороху... Тобто це ті пристосуванці, які сховалися від системи і так вижили, але все своє життя вони боялися. А наше покоління - це покоління боягузів!

SS Дата: Четвер, 28.01.2010, 21:59 | Сообщение # 4
Сан Санич
Не знаю як твоє покоління, але моє покоління - це покоління прагматиків.

Medelgover Дата: П`ятниця, 29.01.2010, 14:28 | Сообщение # 5
Administrator
Це доречі найперша причина нашого поганого життя. Замість визнавання проблеми робимо розділення на твоє і моє. Це з циклу "Моя хата с краю - я нічого не знаю"
applause

SS Дата: Субота, 30.01.2010, 19:59 | Сообщение # 6
Сан Санич
Із тлумачного словника: "Прагматик - это человек, который выстраивает свою систему поступков, дел и взглядов на жизнь в аспекте получения практически полезных результатов... "
І ніякої хати с краю..., ніяких пристосуванців...

Medelgover Дата: Неділя, 31.01.2010, 00:31 | Сообщение # 7
Administrator
або ж прагматик -а, ч. 1. Те саме, що прагматист. 2. Прагматична людина; практична особа, діяльність якої спрямована лише на певну вигоду, користь собі.

Тлумачення історії може бути різним, так як і тлумачення слів...
Але справа не цьому...

Перлинка Дата: Неділя, 31.01.2010, 10:23 | Сообщение # 8
Рядовий
Нам залишилося для вибору дві кандидатури. Я вірю, що "народ заслуговує на своїх лідерів". Тому цікаво, до якого президента дозрів наш народ, адже навіть з-поміж цих двох, на перший погляд, майже тотожних, є один, духовно вищий за іншого. Що виберемо, те і жатимемо.

asura_balata Дата: Субота, 06.02.2010, 21:39 | Сообщение # 9
Сержант
..а виберемо витонченого поціновувача української поезії...

Людині по-справжньому належить те,що вона віддала іншим

Ferlain Дата: Субота, 06.02.2010, 22:24 | Сообщение # 10
Рядовий
asura_balata, що,ти вже теж про ту дивну історію з Чеховим чула?
Не знаю,як решта,але вся ця колотнеча навколо влади вже давно переросла в суцільний "театр абсурду"..Шкода лише,що ми всі тепер у цьому приймаємо участь.Хочемо ми того,чи ні...
De duobus malis, minus est semper eligendum ..а там вже як вийде..

Meet me on the road, meet me where I said,Blame it all upon...
A rush of blood to the head

Повідомлення відредагував Ferlain - Субота, 06.02.2010, 22:30

Ripper Дата: Неділя, 07.02.2010, 21:15 | Сообщение # 11
злісний хуліган
Знаєш, віка, ти ніфіга у цьому не приймаєш участь. Прийняття участі - це докладення якихось зусиль задля зміни стану речей.
До речі ! Поздоровляю. Екзит-пол зроблено (зазвичай, похибка невелика), все стало ясно.
Чекаймо фантастичного звільнення від податків малого та середнього бізнесу.
Чекаймо мега-вигідних газових контрактів. Євроінтеграцію...
Це колапс. Все. Ласкаво просимо у еру гниття. Мені дуже жаль що я народився з такими дов***ми в одній країні. Я певен, фальсифікації були, та все ж - за яника проголосувало все-одно більше людей.
Хтось скаже : "заслужили". Ні, не заслужили ! Я не хочу цього лайна. Багато хто не хоче. Але тепер, усі мої однолітки у майбутньому стануть жертвами обставин. Обставин, які забезпечив нам наш предок. Перетвориться скоро ненька наша у гетто. Та ще й росії нас продасть наш майбутній гарант, не інакше.
Крім кровопролиття я не бачу більше ніяких методів боротьби за майбутнє.

Повідомлення відредагував Ripper - Неділя, 07.02.2010, 21:18

asura_balata Дата: Неділя, 07.02.2010, 22:37 | Сообщение # 12
Сержант
та й без фільсифікацій ми самі себе підвели.явка була дуже низькою(батько наглядач на дільниці,сам засмучений цим)...і багато хто знов "продався".це я мовчу про "допомогу" цього великорозумного закону,прийнятого напередодні...

Ferlain Дата: Неділя, 07.02.2010, 22:45 | Сообщение # 13
Рядовий
Лєжа,я не маю на увазі активну участь,там якісь агітації чи ще щось..просто подумай,зміна майбутнього країни,це не зміна в житті однієї людини.це обопільне,і стосується воно усіх.Можливо,я і не права,бо я ,на щастя,не політик і ніколи не хотіла ним бути...
А про екзет пол.....Боже,я не хочу цього бруду ,який може статись,і молюсь,що там хоч якась похибка всіх врятує..

До речі, Ripper, ти все ще пишеш моє ім'я з маленької-що це,звичка чи фатум? tongue

Meet me on the road, meet me where I said,Blame it all upon...
A rush of blood to the head

Medelgover Дата: Неділя, 07.02.2010, 22:50 | Сообщение # 14
Administrator
В любому випадку нас чекають баталії. Навіть якщо станеться диво і яник не прийде до влади, він зробить усе можливе щоб повернути її. Тож майдан з помаранчевого перетвориться на "голубий", і вже тоді треба буде показувати себе... Поки що не варто приймати передчасних висновків.

asura_balata Дата: Неділя, 07.02.2010, 22:53 | Сообщение # 15
Сержант
на одній з наших дільницб результати такі:Янукоіич-311,Тимошенко-840,проти всіх -62.явка - 54 відсотки.от якби явка була вищою,то б не було на що нарікати

Форум » Після уроків » Політика » Чи цікавитись ви політикою?
Сторінка 1 з 3123»
Пошук:

zologymnasium.ucoz.ua © 2017
Хостинг від uCoz