Головна | Реєстрація | Вхід| RSSПонеділок, 23.10.2017, 00:41

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 2«12
Форум » Після уроків » Література » сучасна українська література - наші вподобання (враження від неї, сильні та слабкі сторони)
сучасна українська література - наші вподобання
asura_balata Дата: Четвер, 10.03.2011, 10:42 | Сообщение # 16
Сержант
Група: Користувачі
Статус: Offline
Мені "Залишенець" теж сподобався попри нюанси і махінації. Я рада,що Шкляр отримав Шевченківську премію,але чула, що він від неї відмовився.Його цікаві люди називають "ксенофобом", мене дуже веселить така інтерпретація.Цікаво,як він ще міг називати противників постанців, як не "москалі"? "Любі побратими з Росії"? Одна викладачка сказала, що українці наскільки лагідний народ, що навіть у гімні називає ворогів "воріженьками". І ось знайшлась людина, яка хоч трохи намагається "розкрутити" цю ситуацію і показати нам наших "воріженьок",як є, опираючись на факти архівів. так ні, це вже тепер "ксенофобство"

Людині по-справжньому належить те,що вона віддала іншим

chipri Дата: Четвер, 10.03.2011, 21:20 | Сообщение # 17
Рядовий
Група: Адміністратори
Нажаль, в наш час на будь-яку національно свідому людину ставиться клеймо "ксенофоб". І це в найкращому випадку.

asura_balata Дата: П`ятниця, 11.03.2011, 17:26 | Сообщение # 18
Сержант
Не все так погано у нашому домі! Свідомих людей теж більшає,в царині літератури зокрема. До речі,стосовно сучасної української літератури,багато хто її критикує за надмірне використання ненормативної лексики, відвертих виписувань інтимних сцен і таке інше. Але саме ці письменники (зокрема, доволі молоді) пишуть книжки українською мовою, вони роблять її престижною. Ці письменники ходять на мітинги разом із молоддю. Особисто я була на мітингу на захист української мови тільки раз, але за цей день перед нами виголошували промову Ірена Карпа, брати Капранови, О. Ірванець. Ці люди цікаві не тільки своєю творчою спадщиною, яка є напрочуд строкатою, але й громадською позицією і рівнем освіченості. От Оксана Забужко, наприклад, читала лекції з естетики у Гарварді та Колумбійському університетах! Так що з наших письменників можна брати приклад у всебічному самовдосконаленні та активності. Тому - не сумуймо, а до істерик наших "воріженьок" пропоную ставитися іронічно:)

Повідомлення відредагував asura_balata - П`ятниця, 11.03.2011, 17:31

Medelgover Дата: Неділя, 13.03.2011, 10:16 | Сообщение # 19
Administrator
Quote (asura_balata)
Його цікаві люди називають "ксенофобом", мене дуже веселить така інтерпретація.

що це за люди такі? Мені аж цікаво стало.

Quote (chipri)
Нажаль, в наш час на будь-яку національно свідому людину ставиться клеймо "ксенофоб". І це в найкращому випадку.

Читаймо ось це!

Наскільки мені відомо, то Шкляр відмовився від Шевченківської премії, як знак протесту проти дій "ксенофоба" Табачника. І він сказав, що згоден її отримати лише як той покине свою посаду. Саме тому мені і стало цікаво, хто ж це такий називає Шкляра "ксенофобом"

asura_balata Дата: Неділя, 13.03.2011, 10:59 | Сообщение # 20
Сержант
http://bank-ova.livejournal.com/82070.html
Ксенофобом його назвав директор видавництва "Фоліо"

Medelgover Дата: Неділя, 13.03.2011, 11:51 | Сообщение # 21
Administrator
Quote (asura_balata)
Ксенофобом його назвав директор видавництва "Фоліо"

Мдя... Ноу коментс... дауніто хромосомо...
Що ще можу сказати...

Коли росіянин любить свою країну - він патріот. А коли Українець - то ксенофоб....
Вам не здається, що щось не на своєму місці знаходиться?

Efimka Дата: П`ятниця, 20.05.2011, 10:51 | Сообщение # 22
Генерал-майор
"Українець - то ксенофоб".... - А це ще чому???

Site_Admin Дата: Середа, 25.05.2011, 09:28 | Сообщение # 23
Рядовий
А це ви спитайте у ліберальної тусовки, чому..

Форум » Після уроків » Література » сучасна українська література - наші вподобання (враження від неї, сильні та слабкі сторони)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

zologymnasium.ucoz.ua © 2017
Хостинг від uCoz