Головна | Реєстрація | Вхід| RSSП`ятниця, 24.11.2017, 01:56

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 3123»
Форум » Після уроків » Література » моя література (усі час від часу читають щось для душі.але що?)
моя література
asura_balata Дата: Субота, 06.02.2010, 21:20 | Сообщение # 1
Сержант
Група: Користувачі
Статус: Offline
...і навіть про дискотеку є тема,а про книжки - немає?

Людині по-справжньому належить те,що вона віддала іншим

Medelgover Дата: Субота, 06.02.2010, 23:26 | Сообщение # 2
Administrator
Група: Адміністратори
Мастер и Маргарита - Булгакова - найперша книжка, що змінила хід моїх думок!
А саме класне в ній те, що її потрібно перечитувати кожні 5 років, і кожні 5 років будеш дивитися на життя по іншому. Люблю таку літературу, фільми і т.п.

asura_balata Дата: Неділя, 07.02.2010, 11:48 | Сообщение # 3
Сержант
не вірю, що це єдина книжка:)))

щодо мене,їх чимало.З останніх - це "Світ Софії" Юстейна Гордера(сучасний норвезький письменник).Книжка ця напівхудожня,напівнаукова.Дуже раджу почитати її тим, хто хоче хоч трохи орієнтуватися у напрямках філософії,там все напсиано просто і доступно.і написаний філософом,а не ким-небудь.

"Жінка в пісках" Кобо Абе-книжка,в якій високоестетично (і напрочуд переконливо) описаний пошук сенсу життя і його розуміння однієї людини, яка загубилась під час експедиції в пустелі.

Дж. Орвел "1984" і Є. Замятін "Ми" - ну це просто треба знати, я не уявляю, як я колись жила і не знала, про що ці книжки....Тоталітаризм проти людської природи, чудова книжка.

Стосовно малих прозових жанрів, то останнім часом я полюбила новели Проспера Меріме (це той,що переклав твори Марка Вовчка французькою мовою,зокрема "Козачку"(сучасник пані Вілінської).Але ця постать в літературі незабутня,його біографія не менш цікаві,ніж його твори.і "Кармен" - не найкраща його новела!!!! Почитейте "локіса", "венеру ілльську"(містика+реалізм).

Людині по-справжньому належить те,що вона віддала іншим

Medelgover Дата: Неділя, 07.02.2010, 17:31 | Сообщение # 4
Administrator
Шкодую за тими часами коли у мене була можливість читати книжки. Зараз єдину книжку з філософії яку я читаю - це "Філософія Java".
sad

Efimka Дата: Субота, 13.02.2010, 19:09 | Сообщение # 5
Генерал-майор
а Мені подобається Пауло Коельо... дуже цікаві речі пише... найперше, що я прочитала з його книжок- це "Алхімік"
ця книжка змінила моє життя в деякому сенсі

vinil Дата: Неділя, 11.04.2010, 15:08 | Сообщение # 6
Нездоланний патріот
Quote (Medelgover)

А куди вони йшли раніше і куди йдуть зараз? smile

Додано (11.04.2010, 15:08)
---------------------------------------------

Quote (Efimka)
а Мені подобається Пауло Коельо... дуже цікаві речі пише... найперше, що я прочитала з його книжок- це "Алхімік" ця книжка змінила моє життя в деякому сенсі

Сучасні українські письменники мають багато спільного з Коельо. Якщо тобі сподобався він, то сподобається і СУЛ.

Nemo nascitur sapiens, sed fit.

Efimka Дата: Вівторок, 27.04.2010, 13:22 | Сообщение # 7
Генерал-майор
Quote (vinil)
Сучасні українські письменники мають багато спільного з Коельо. Якщо тобі сподобався він, то сподобається і СУЛ.

Дякую, за підказку, як буде вільний час обов*язково почитаю..думаю це будепослі вступу

В мене ще з*явився улюблена книжка, Це В.Стус "Листи до сина"-чудова книга...

Medelgover Дата: Вівторок, 27.04.2010, 14:37 | Сообщение # 8
Administrator
Quote (vinil)
Quote (Medelgover)

А куди вони йшли раніше і куди йдуть зараз?
Додано (11.04.2010, 15:08)
---------------------------------------------
Quote (Efimka)
а Мені подобається Пауло Коельо... дуже цікаві речі пише... найперше, що я прочитала з його книжок- це "Алхімік" ця книжка змінила моє життя в деякому сенсі

Взагалі то я мав на увазі, що це змінило моє світосприйнятя. Це сильна книга, і варта уваги. Чи не так?

На рахунок нової сучасної літератури - не все є якісним і вартим уваги. (наприклад Покальчук - рідкісний збочара на мій погляд. Цікавим, але все ж таки важким і лише в деякій мірі актуальним Любко Дереш. і т.д. Як на мене - потрібно звертати увагу на таких людей як Ліна Костенко чи Марія Матіос.)
Що стосується Коельо - то на мій погляд - це повня фігня - занадто вже казково пише. Мені більше подобається Генріх Марія Ремарк (перелічувати його книги не варто, бо майже кожна з них в своєму розумінні це шедевр).

Efimka Дата: Середа, 28.04.2010, 14:47 | Сообщение # 9
Генерал-майор
Quote (Medelgover)
Взагалі то я мав на увазі, що це змінило моє світосприйнятя. Це сильна книга, і варта уваги. Чи не так? На рахунок нової сучасної літератури - не все є якісним і вартим уваги. (наприклад Покальчук - рідкісний збочара на мій погляд. Цікавим, але все ж таки важким і лише в деякій мірі актуальним Любко Дереш. і т.д. Як на мене - потрібно звертати увагу на таких людей як Ліна Костенко чи Марія Матіос.) Що стосується Коельо - то на мій погляд - це повня фігня - занадто вже казково пише. Мені більше подобається Генріх Марія Ремарк (перелічувати його книги не варто, бо майже кожна з них в своєму розумінні це шедевр).

Марія Матіос, так чудова поетеса, я якраз закінчила читати її твір "Солодка Даруся" (хоча він і програмний), але багато чого не зрозуміло, йшов один твір, потім інший..Гмм, дивно..але не погано
Щодо Ліни Костенко, то тут і сперичатися не буду, хоча її вірші важку для сприйняття, але цікаві, Чому важкі? Тому що багато незнайомих слів використано у її віршах...
Покальчук- не зустрічала ще...можливо колись почитаю...

vinil Дата: Четвер, 29.04.2010, 00:03 | Сообщение # 10
Нездоланний патріот
Quote (Medelgover)
Покальчук - рідкісний збочара на мій погляд.

Знаєш, свого часу Фройда теж не всі сприймали. Лише час покаже чи Покальчук був геніальним чи збоченцем. Чи те і інше разом.
Quote (Medelgover)
Цікавим, але все ж таки важким і лише в деякій мірі актуальним Любко Дереш

Любко Дереш ще досить молодий і слабенький письменник. Його твори зовсім не важкі. Крім того, в схожому напрямку пишуть і Сергій Жадан і Наталка Сняданко і Василь Слапчук і багато інших, сильніших за нього письменників. Дерешу є ще куди рости, його романам не бракує динамізму, але вони бідні статично.
Ремарк був дитиною свого часу, але його твори наче гнила ковбаса - і викинути шкода і читати важко.
Efimka, не шукай зараз Покальчука, підрости трохи :]]

Medelgover Дата: Четвер, 29.04.2010, 11:30 | Сообщение # 11
Administrator
Quote (vinil)
Лише час покаже чи Покальчук був геніальним чи збоченцем. Чи те і інше разом.

Знаєш - Покальчук був товаришем Стуса, але це дві абсолютно протилежні сторони однієї течії.
Стуса я вважаю великим автором, а от Покальчук...................

Та й дуже важливо що твір сам по собі лишає в душі. Якщо від твору залишається чорна діра - то наврядше можна названи геніальністю. Та й якщо захоплюватися такою літературою не варто, адже можна опинитися в певному закладі.
А на рахунок Ремарка - це урок історії, який варто все ж таки вивчити, і саме в цьому полягає актуальність.
На рахунок Дереша - я з тобою частково згідний. Оскільки його актуальність полягає у точному відображені світу молодих людей. Багато хто зі старшого покоління лише прочитавши твори Дереша, змогли осягнути, наскільки це невідомий світ.

Efimka Дата: Четвер, 29.04.2010, 11:52 | Сообщение # 12
Генерал-майор
Quote (vinil)
Efimka, не шукай зараз Покальчука, підрости трохи :]]

Так я маленька?? Ха-ха, можливо мені не так багато років, але давай я сама вирішу що мені читати, а що ні...
(не люблю коли мені так говорять)

vinil Дата: П`ятниця, 30.04.2010, 01:13 | Сообщение # 13
Нездоланний патріот
Quote (Efimka)
Ха-ха, можливо мені не так багато років, але давай я сама вирішу що мені читати, а що ні...

А фільми з червоним квадратиком внизу теж лише ти для себе вирішуєш чи тобі дивитись? Існують речі, вік використання яких регламентується законом.

Efimka Дата: П`ятниця, 30.04.2010, 14:09 | Сообщение # 14
Генерал-майор
Quote (vinil)
А фільми з червоним квадратиком внизу теж лише ти для себе вирішуєш чи тобі дивитись? Існують речі, вік використання яких регламентується законом.

Ха! Мені на фільми зараз не вистачає часу.. але де ти зараз бачив молодих людей котрі слухають дорослих? Знаеш, іноді так набридає коли тобою командують...це називається ДАЙТЕ ПОБУТИ САМОСТІЙНИМ, бо якщо тобі весь час вказують, то коли ж і свого досвіду набиратися...???А на рахунок закона, то нічого проти не маю... я його не порушую... але на рахунок літератури я з тобою не згідна, тому що в кожна людина доросліє по своєму, і розвиток різний, якщо я в раньому віці читала психологію, яку мої однолітки і зараз не розуміють, да навіть багато різних книг.то що тут говорити, це ще ра довотить про різний розвиток...Так , можливо до деяких книг я ще не доросла, але я це можу зрозуміти лише тоді, коли я її прочитаю..от і все...а до того я буду стояти на своєму..

Lyubustok Дата: П`ятниця, 30.04.2010, 14:39 | Сообщение # 15
Сірий кардинал
Група: Модератори
А можна просто не забороняти, а порадити не читати книжку, після якої хочеться бігти під душ?

Форум » Після уроків » Література » моя література (усі час від часу читають щось для душі.але що?)
Сторінка 1 з 3123»
Пошук:

zologymnasium.ucoz.ua © 2017
Хостинг від uCoz