Головна | Реєстрація | Вхід| RSSСереда, 21.11.2018, 12:22

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Після уроків » Фільми » Які ваші Улюблені Мультфільми? (Розповідаємо про старі улюбленні фільми)
Які ваші Улюблені Мультфільми?
Макс Дата: Неділя, 21.02.2010, 16:45 | Сообщение # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Статус: Offline
Мій улюблений мульфільм Сімпсони

Шалена♦Бджілка Дата: П`ятниця, 30.04.2010, 16:20 | Сообщение # 2
Майор
Сімпсони...можу іноді подивитися, але не шаленію від них. Моїм улюбленим мультфільмом був і залишається "Простоквашино" Читала навіть книжку Едуарта Успенського "Зима в Простоквашино", але мультфільм мені всерівно більше подобається. Багато чого змінено, але ті зміни пішла на краще, добавили яскравості цій історії

Посміхнися несміло
Роздягни свою душу

Medelgover Дата: П`ятниця, 30.04.2010, 16:52 | Сообщение # 3
Administrator
Група: Адміністратори
З нових мультфільмів мені подобається Сучасне Рокове життя. Трохи химерний, але смішний! wink

Шалена♦Бджілка Дата: П`ятниця, 30.04.2010, 17:32 | Сообщение # 4
Майор
Quote (Medelgover)
З нових мультфільмів мені подобається Сучасне Рокове життя.

Я коли менша була, то приходила зі школи, вмикала ТВ, сідала на диван, переодягалася і дивилася цей мультфільм. Мама зллилася, що я так довго переодягаюся, а моя вся увага була прикута до телевізора. Ще здається по ICTV йшов. А ще був мультик про монстрів, здається називається "Справжні монтсри"

Посміхнися несміло
Роздягни свою душу

Efimka Дата: Неділя, 02.05.2010, 22:26 | Сообщение # 5
Генерал-майор
Ой, а я пам*ятаю як обожнювала в дитинстві Золушку, я навіть мріяла, що приїде мій принц і забере мене на коні.

Шалена♦Бджілка Дата: Вівторок, 04.05.2010, 11:02 | Сообщение # 6
Майор
Quote (Efimka)
Ой, а я пам*ятаю як обожнювала в дитинстві Золушку, я навіть мріяла, що приїде мій принц і забере мене на коні.

Везе ж тобі, а я з дитинства реалісткой була і не вірила в такі казочки і шкодую про це. Любила ще дивитися "Невгамовні"

Посміхнися несміло
Роздягни свою душу

Efimka Дата: Вівторок, 04.05.2010, 22:29 | Сообщение # 7
Генерал-майор
Quote (Шалена♦Бджілка)
Любила ще дивитися "Невгамовні"

Ой я їх також дивилась,я тоді не розуміла звідки в Томмі взявся братик..Кумедним там був Чаккі…А зараз я з малою дивлюсь про динозавриків.або про ведмедиків.не розумію ,що там веселого,але вона в захваті, з ведмедиками я ще можу дивитися, бо сама їх обожнюю, але динозаври..

Medelgover Дата: Середа, 05.05.2010, 12:08 | Сообщение # 8
Administrator
Група: Адміністратори
Вчора прикольний переглянув - "Як приручити дракона"

Efimka Дата: Середа, 05.05.2010, 15:37 | Сообщение # 9
Генерал-майор
А мені ще Шрек сподобався...

Шалена♦Бджілка Дата: Середа, 05.05.2010, 20:31 | Сообщение # 10
Майор
Найбільше сподобалась перша частина шрека, а моїй мамі - друга. Мадагаскар лбила через пінгвінів. "Улыбаемся и машем" happy

Посміхнися несміло
Роздягни свою душу

Efimka Дата: Середа, 05.05.2010, 20:44 | Сообщение # 11
Генерал-майор
А ще я колись обожнювала наруто,я не пропускала ны однієї серії

Шалена♦Бджілка Дата: Четвер, 06.05.2010, 16:18 | Сообщение # 12
Майор
Чомусь наруто мені не запав в душу. Багато ще кому подобається аніме One Piece та Bleach. Переглянуля декілька серій і набридло. Аніме, яке запало в душу - це Death Note. Є там над чим подумати. Я б мабуть так само почала карати злочинців...
"В основу сюжета легла философская идея: «Можно ли добиться блага для одних людей путем убийств других?». Автор придумал оригинальную историю, в которой отражается суть того, что бы могло быть с миром, если бы человек мог безнаказанно убивать одних людей, чтобы сделать лучше жизнь других. Цугуми Ооба рассматривает реакцию как самого убийцы, его мотивы и желания, так и реакцию общества на действия убийцы."

Посміхнися несміло
Роздягни свою душу

Efimka Дата: Понеділок, 10.05.2010, 10:46 | Сообщение # 13
Генерал-майор
А ще мені сподобався дитячий мультфільм Феї, чудова графіка і задумка мультика.

Долини Фей. Це дивне місце, наповнене міфами, магією і чаклунством. Долина Фей – це ціле королівство, кожен житель якого володіє своїм, неповторним талантам, а всі разом феї виконують дуже важливу роботу – вони піклуються про природу і допомагають порам року змінювати один одного: допомагають листю міняти колір, сонячним променям – розтоплювати сніг, звірам, що залишилися на зимівлю – вибиратися зі своїх нір і барлогів. Фея Дінь-Дінь вважає, що її талант по лагодженню каструль і чайників, не так важливий, як уміння інших фей. Але коли Дінь-Дінь вирішує зайнятися чимось іншим, з цього не виходить нічого, окрім загального замішання! За допомогою своїх подруг вона розуміє, що головне в житті – бути чесною з самою собою, і тоді народиться справжня магія.

G@fik Дата: Неділя, 23.05.2010, 20:43 | Сообщение # 14
Сержант
студії " Союзмультфильм"

Zolo-basketbolist Дата: П`ятниця, 28.05.2010, 11:13 | Сообщение # 15
Рядовий
Мадагаскар....Всі частини і випуски...

..................

Форум » Після уроків » Фільми » Які ваші Улюблені Мультфільми? (Розповідаємо про старі улюбленні фільми)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

zologymnasium.ucoz.ua © 2018
Хостинг від uCoz