Головна | Реєстрація | Вхід| RSSП`ятниця, 19.10.2018, 20:12

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Після уроків » Фільми » Фільми (які плівки ви рекомендуєте до перегляду)
Фільми
asura_balata Дата: Середа, 05.05.2010, 11:49 | Сообщение # 31
Сержант
Група: Користувачі
Статус: Offline
"Вечное сияние чистого разума" - !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Один з кращих фільмів,які я бачила!!!!!!!!!!!!!!!

Людині по-справжньому належить те,що вона віддала іншим

Efimka Дата: П`ятниця, 07.05.2010, 22:33 | Сообщение # 32
Генерал-майор
Ще мені сподобався фільм "Хто ти по знаку зодіаку? "
Йогеш, виходець із середнього класу поїхав до США, щоб отримати там вчений ступінь МБА (Магістр системи управління). Тепер він живе в Чикаго, став NRI (Non Resident Indian).Вдень працює в солідному офісі, а вночі підробляє в клубі диск-жокеєм. Його старший брат Джиті живе в Мумбаї з матір'ю, батьком і дружиною. Одного разу він взяв у борг 45 млн. рупій і втратив їх в сумнівну оборудку.Сімейний астролог радить батькам як можна швидше одружити сина, щоб врятувати Джиті від в'язниці. Дядя готовий заповідати все своє майно Йогеш в той день, коли він одружується. У Йогеш в розпорядженні 10 днів. У дядька на руках 165 шлюбних оголошень.Однак Йогеш заявляє, що готовий зустрітися тільки з 12 дівчатами, які народилися під різними сузір'ями. Тепер йому належить протягом 6 днів зустрітися з 12 нареченими, 3 дні у нього піде на прийняття остаточного рішення і один день - на весілля …

Iskander Дата: Субота, 15.05.2010, 15:36 | Сообщение # 33
Рядовий
Рекомендував би для перегляду Into the Wild. Розповідати про нього немає сенсу. Це треба бачити. Надзвичайні краєвиди, чудові ідеї в кожній сцені, саундтреки я досі на плеєрі тягаю.
Якщо щось для відпочинку то можна "Tenacious D: Медиатор судьбы". Тупий і веселий фільм про недолугих, але прикольних рокерів. В стилі "Голого барабанщика".

Efimka Дата: Субота, 15.05.2010, 20:01 | Сообщение # 34
Генерал-майор
Безумное свидание
Жанр: комедия
Год выпуска: 2010

G@fik Дата: Неділя, 23.05.2010, 20:40 | Сообщение # 35
Сержант
ліквідація- там описуєтся боротьба з бандитизмом!

Efimka Дата: П`ятниця, 04.06.2010, 19:27 | Сообщение # 36
Генерал-майор
А менi сподобався фiльм "закони привабливостi"

Ferlain Дата: Неділя, 06.06.2010, 00:16 | Сообщение # 37
Рядовий
З останнього, що сподобалось-"Вундеркінд", але твір специфічний, він японською мовою)Тому треба мати гарний зір(або лінзи:-)щоб читати субтитри)або мати японіста вдома =_=

Meet me on the road, meet me where I said,Blame it all upon...
A rush of blood to the head

Medelgover Дата: Неділя, 06.06.2010, 02:52 | Сообщение # 38
Administrator
Група: Адміністратори
Щойно переглянув фільм: В диких условиях / Into the Wild (2007). Фільм просто вражаючий. Щось коментувати не потрібно, треба просто переглянути. Багато що переоцінюєш дивлячись цю реальну історію.

Efimka Дата: Неділя, 06.06.2010, 15:32 | Сообщение # 39
Генерал-майор
Я вчора дивилась фiльм Ромео,Джульетта и пицца.,класний фiльм про справжне кохання,яке перебороло всi труднощi

Medelgover Дата: Понеділок, 14.06.2010, 17:43 | Сообщение # 40
Administrator
Сила веры / Leap of Faith (1992)

Для кого-то - отпетый плут и мошенник, для кого-то - проповедник и непревзойденный целитель, Джонас идет по жизни легко, не утруждая себя правилами морали. Пока однажды в одном из захудалых городков он не сталкивается с тем, чего не в силах себе объяснить и что круто меняет его жизнь.Хлебнувший горя с раннего детства, изведавший кривых путей, герой Стива Мартина Джонас вышел из всех испытаний с изрядной долей цинизма и богатым опытом выживания. Это обстоятельство, а также знание человеческой психологии, делает его способным эксплуатировать святые понятия и наживаться на слепом доверии простодушных людей.Однако, фильм "Сила веры" трудно назвать комедией, потому что идея фильма глубже, чем простое высмеивание авантюрных махинаций одних и готовности быть одураченными других. Идея фильма затрагивает вопросы непознанного: кто мы, для чего живем и на что способны? Эксплуатируя понятие "сила веры", Джонас, сам того не подозревая, вторгается в сферу, которая лежит за гранью его понимания, его жизненного опыта. Произошедший в городке случай, заставил Джонаса по-иному взглянуть на мир, переоценить свою жизнь, заставил "умереть" Джонаса-пройдоху, Джонаса-циника.

Моє враження. Фільм вартий, щоб переглянути. Просто оцінити силу релігії як способу заробітка, чи віри як способу спасіння самого себе! wink

Efimka Дата: Понеділок, 14.06.2010, 18:12 | Сообщение # 41
Генерал-майор
Вчора переглянула фільм Наречена і забобони (2004)

Коли весілля прийшло в маленьке індійське містечко, це було найкращою можливістю для Місіс Бакши знайти відповідних женихів для своїх чотирьох дочок - але розумна і свавільна Лаліта хотіла вийти заміж тільки по любові. Яскраві відчуття розгорілися, коли вона зустріла симпатичного Американця Уїлла Дарсі, але що це - любов чи ненависть?...

LolliROCK Дата: П`ятниця, 25.06.2010, 00:38 | Сообщение # 42
Рядовий
рекомендую:
Pink Floyd "The WALL"
"Detroit Rock city"-шиканий фільм!!!!!!!
фільми Стівена Кінга(кому як-а мені подобається)
Люблю "Сватання на Гончарівці")))
"Дракула"(з Гарі Олдменом)
Def Leppard "Hysteria"
"Тарас Бульба" сподобався

Medelgover Дата: П`ятниця, 25.06.2010, 09:05 | Сообщение # 43
Administrator
Quote (LolliROCK)
Pink Floyd "The WALL"

Наскільки я пам'ятаю - це не зовсім є фільмом в тому розумінні, в якому ми всі звикли переглядати кінострічки. Це скоріше відеоряд для підсилення музичного сприйняття. Пінк флойд завжди намагалися виділитися масштабними постановками. Наприклад вони дуже часто використовували справжні бойові літаки для свого шоу, які в певний момент концерту пролітали над стадіоном, і весь люд шаленів від несподіваності.

Efimka Дата: Четвер, 22.07.2010, 12:54 | Сообщение # 44
Генерал-майор
Quote (LolliROCK)
Тарас Бульба" сподобався

мені він також сподобався, особливо гарно зіграно ролі...

Додано (22.07.2010, 12:54)
---------------------------------------------
Вже 3 дні підряд переглялаю фільми
Переглянула вже всі частини "Сумерки", всі частини "Принц і я", «Приключения поваренка», та всі частини "Гаррі Поттер"

El_Antonio Дата: Неділя, 25.07.2010, 00:31 | Сообщение # 45
Сержант
"Тарас Бульба"
хм...Це там де комуняка Бортко 1.5 години поливає брудом Україну?
Дивно,не розумію що там може сподобатися.
Я б йому дав слоган : "Як воювати так за Русь,а як зраджувати то Україну"

...

Форум » Після уроків » Фільми » Фільми (які плівки ви рекомендуєте до перегляду)
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

zologymnasium.ucoz.ua © 2018
Хостинг від uCoz