Головна | Реєстрація | Вхід| RSSНеділя, 19.08.2018, 05:57

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Після уроків » Фільми » Фільми (які плівки ви рекомендуєте до перегляду)
Фільми
Efimka Дата: Середа, 03.02.2010, 22:09 | Сообщение # 16
Генерал-майор
Група: Користувачі
Статус: Offline
ще один чудовий повчальний фільм для дівчат, " Голая правда"

El_Antonio Дата: П`ятниця, 05.02.2010, 23:50 | Сообщение # 17
Сержант
Цікаво чому повчальний і чому для дівчат? happy
Хлопці злякаються? wacko

...

Medelgover Дата: Субота, 06.02.2010, 17:54 | Сообщение # 18
Administrator
Група: Адміністратори
Quote (El_Antonio)
Цікаво чому повчальний і чому для дівчат?
Хлопці злякаються?

Я думаю що спочатку мабуть треба переглянути, а потім запитуваит! wink

asura_balata Дата: Субота, 06.02.2010, 21:13 | Сообщение # 19
Сержант
"500 дней лета" - це один з останніх переглянутих мною фільмів,які сподобались.проста фабула і прозора мораль.і дуже актуальна:))

прикольний фільм "Жестяной барабан",правда, важкуватий.але таке не забувається.і взагалі люблю фільми про історичні події (в цьому випадку -фашизм), в який не йде просте відтворення,які - з підтекстом,символічні. а очі головного актора я й досі не можу забути.і його противний вереск.

якщо говорити про фільми,які спряють утвердженню життєрадісності в людині (а нині це ой як необхідно:)), то варто подивитися фільм "Внутри себя танцуюю я".дивитися його теж було не дуже просто,адже важко дивитися цілий фільм на інваліда із ЦРП,осоливо,коли більшість просто намагається не дивитися на таких людей.

стосовно фільмів про кохання,які давно вже перестали закінчуватись гепі-ендом, то класний фільм "Джейн Остен". якщо просто хочеться насолоджуватися кожним кадром,то це, звісно, "Ілюзіоніст". Але на схожу тему все ж більш серйозний,але не менш цікавий "Престиж". А взагалі,треба дивитися фільми із Едвардом Нортоном - це й "БК", і "Разрисованная вуаль" (там розкішна музика,Ерік Саті).

Згадаю ще щось - напишу

Людині по-справжньому належить те,що вона віддала іншим

El_Antonio Дата: Неділя, 07.02.2010, 01:30 | Сообщение # 20
Сержант
Едвард Нортон-підтримую,він геніальний.Подивився "БК",а після того всю ого фільмографію скачав.

...

Lyubustok Дата: Вівторок, 16.02.2010, 14:25 | Сообщение # 21
Сірий кардинал
Група: Модератори
Фільм "Англійський пацієнт" ....просто потряс... Вражаючий сценарій, гра суперпрофесійна...музика, все... Якби мене запитали, чи можна було якось краще екранізувати цей роман, я б сказала:"Ні, це перевершити вже ніхто не зможе"

vinil Дата: Субота, 10.04.2010, 19:05 | Сообщение # 22
Нездоланний патріот
Абсолютно найкращого фільму не існує. В кожному жанрі є свої хіти. Чудовий інтелектуальний детектив "Мовчання ягнят", але з іншого боку, з "2012" він не зрівняється.
А хто бачив сучасні українські фільми - "Нескорений", "Останній бункер", "Залізна сотня"?

Nemo nascitur sapiens, sed fit.

Efimka Дата: Вівторок, 27.04.2010, 13:26 | Сообщение # 23
Генерал-майор
Чудовий фільм ,який вийшов у 2010 році "Алісса в країні чудес" Мені дуже сподобався...
а також фільм, "надто крута для тебе"

Medelgover Дата: Вівторок, 27.04.2010, 14:41 | Сообщение # 24
Administrator
Група: Адміністратори
Quote (Lyubustok)
Фільм "Англійський пацієнт" ....просто потряс... Вражаючий сценарій, гра суперпрофесійна...музика, все... Якби мене запитали, чи можна було якось краще екранізувати цей роман, я б сказала:"Ні, це перевершити вже ніхто не зможе"

Роман я не читав, але фільм дійсно вартий перегляду, хоча на початку хочеться заснути.

Шалена♦Бджілка Дата: П`ятниця, 30.04.2010, 17:37 | Сообщение # 25
Майор
ДУже вразив своєю жорстокістю фільм "Клас". Дуже реалістично все змальовано і взято з реальних подій. Після перегляду я зрозуміла, що в нас прекрасна школа
"Фільм оповідає про естонську школу. Головний герой - Йозеп, терпить всі приниження, яким піддають його однокласники, але в один прекрасний момент все кардинально змінюється й ті, хто почували себе сильними, принижуючи слабкого, починають замислюватися над своїми вчинками..."

Посміхнися несміло
Роздягни свою душу

Klyoma Дата: П`ятниця, 30.04.2010, 18:44 | Сообщение # 26
Підполковник
Люблю комедії інше майже не дивлюсь...

Мої вподобання залежать від улюблених акторів це:

Адріано Челентано....)))) (Укрощение строптивого)

Том Круз (Ванільне небо, ЛЮДИНА ДОЩУ всим для перегляду обовязково)

Аль Пачіно і Де Ніро ( Хрещений батько)

Том Хенкс ( Термінал)

І прості комедії з Дженніфер Еністон

Повідомлення відредагував Klyoma - П`ятниця, 30.04.2010, 18:45

Efimka Дата: П`ятниця, 30.04.2010, 21:22 | Сообщение # 27
Генерал-майор
Quote (Klyoma)
Цікаво чому повчальний і чому для дівчат? Хлопці злякаються?

Тому що тут іде ніби маленька розправа з хлопцями,як тримати їх в своїх руках))) happy

Зайчик) Дата: П`ятниця, 30.04.2010, 22:46 | Сообщение # 28
Рядовий
Quote (Шалена♦Бджілка)
ДУже вразив своєю жорстокістю фільм "Клас". Дуже реалістично все змальовано і взято з реальних подій. Після перегляду я зрозуміла, що в нас прекрасна школа
"Фільм оповідає про естонську школу. Головний герой - Йозеп, терпить всі приниження, яким піддають його однокласники, але в один прекрасний момент все кардинально змінюється й ті, хто почували себе сильними, принижуючи слабкого, починають замислюватися над своїми вчинками..."

мабуть ти не сказала головного.. Йозеп не просто змінився.. він перестріляв усіх батьковою зброєю разом з товариша.. а ті хто принижували вже ні про що не замислювались.. просто лежали, стікаючи густою червоною кров"ю.._

Додано (30.04.2010, 22:46)
---------------------------------------------
до речі, фільм "Легенди осені" мені порадив El_Antonio, і знаєте.. доволі цікавий) сподобався. раджу_

Efimka Дата: Субота, 01.05.2010, 20:47 | Сообщение # 29
Генерал-майор
Фільм "Мое большое греческое лето"
Гречанка Джорджія виросла в Америці і рідну мову так і не вивчила. Що не заважає їй працювати гідом по визначним пам'яткам Греції і погано приховувати своє незадоволення туристами, що цікавляться лише тим, де краще купити сувеніри. Проводячи екскурсію з новим водієм, що не говорить з нею на одній мові, Джорджія думала, що втратить розум, а знайшла любов.
Гарний фільм, мені сподобався

Шалена♦Бджілка Дата: Вівторок, 04.05.2010, 10:57 | Сообщение # 30
Майор
Шокуюча правда в фільмі "Все умрут, а я останусь" Але там вже трошки переборщили з поведінкою підлітків. Хоча, може зі сторони воно саме так і виглядить

Посміхнися несміло
Роздягни свою душу

Форум » Після уроків » Фільми » Фільми (які плівки ви рекомендуєте до перегляду)
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

zologymnasium.ucoz.ua © 2018
Хостинг від uCoz