Головна | Реєстрація | Вхід| RSSП`ятниця, 24.11.2017, 01:49

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 3«123»
Форум » Після уроків » Спорт » Спорт
Спорт
Efimka Дата: Субота, 01.05.2010, 11:13 | Сообщение # 16
Генерал-майор
Група: Користувачі
Статус: Offline
Quote (Medelgover)
Теквондо однозначно рулить!

Ой, а мені не подобається коли один одного лупасять як ненормальні.. happy , і що тут цікавого? Так самозахист можливо..але...
Quote (Medelgover)
парашутним спортом

Щодо цього, так це б було чудово, я сама мрію про це... побачити світ, ще й в такому світлі

G@fik Дата: Неділя, 23.05.2010, 20:44 | Сообщение # 17
Сержант
футбол, шахи

Medelgover Дата: Неділя, 23.05.2010, 21:55 | Сообщение # 18
Administrator
Група: Адміністратори
Завтра їду пробувати страйкбол. Зброя мені сподобалася. Завтра побачимо динаміку гри! wink

Zolo-basketbolist Дата: П`ятниця, 28.05.2010, 10:22 | Сообщение # 19
Рядовий
В баскетбол трішки граю...

..................

Efimka Дата: Неділя, 06.06.2010, 16:49 | Сообщение # 20
Генерал-майор
Ой шахи,i я в них граю)

Medelgover Дата: Неділя, 06.06.2010, 22:24 | Сообщение # 21
Administrator
Quote (Medelgover)
Завтра їду пробувати страйкбол. Зброя мені сподобалася. Завтра побачимо динаміку гри!

Прикольна фішка, але пейнтбол подобається більше...

Шалена♦Бджілка Дата: Понеділок, 07.06.2010, 13:46 | Сообщение # 22
Майор
От всі так хочуть спробувати пригнути з парашута. А мені чомусь запало в душу "Rope jumping". Почитала досить цікава штукенція, ще й в Україні досить популярна. Так хочеться спробувати, але в той же час страшнувато

Посміхнися несміло
Роздягни свою душу

Medelgover Дата: Понеділок, 07.06.2010, 15:08 | Сообщение # 23
Administrator
Quote (Шалена♦Бджілка)
От всі так хочуть спробувати пригнути з парашута. А мені чомусь запало в душу "Rope jumping". Почитала досить цікава штукенція, ще й в Україні досить популярна. Так хочеться спробувати, але в той же час страшнувато

Тобі потрібно їхати в Київ. Там в гідропарку є така штука. Не знаю скільки коштує, але тобі сподобається. І ще одна річ. Усі парашутисти чи то пак джампери кажуть, що найстрашній не перши раз, а саме другий. Вже тоді, коли усвідомлюєш до кінця всю небезпеку. Але і андреналіну виділяється більше коли стрибаєш вдруге! wink

Ripper Дата: Понеділок, 07.06.2010, 15:09 | Сообщение # 24
злісний хуліган
Quote (Шалена♦Бджілка)
Rope jumping

це аналог банджі-джампінгу. для щирих ідіотів - рекомендовано.

Шалена♦Бджілка Дата: Понеділок, 07.06.2010, 20:53 | Сообщение # 25
Майор
"щира ідіотка" - так мене ще ніхто не називав =** Читаючи в інтернеті вияснила для себе, що роуп-джампінг менше небезпечний, але все ж таки небезпечний. Гадаю , що хоча б раз в житті таке спробувати потрібно. Щоб на старості не сидіти й не думати: " От друною була, не спробувала". Ще не факт, що рішусь на таке, дивлячись, як інші пригають. Все ж таки, це вважаю, що це куди безпечніше, ніж парашут

Посміхнися несміло
Роздягни свою душу

Medelgover Дата: Понеділок, 07.06.2010, 21:00 | Сообщение # 26
Administrator
Quote (Шалена♦Бджілка)
Все ж таки, це вважаю, що це куди безпечніше, ніж парашут

По перше, парашут набагато краще! По друге - набагато безпечніше ніж будь-яка мотузка!
Чому, тому що перший стрибок ти будеш робити 100% на парашуті Д5. Це дисантний парашут (у випадку якщо звичайно ти не будеш стрибати в приватних структурах). Особливостями цього парашуту є наступне: 1) Він зі стабілізатором, це означає що в будь-якому випадку ти вистребнеш із літака ногами вниз. 2) Стабілізатор витягує основний парашут через 5 секунд після того як ти покидаєш літак. (3 секунди вільного падіння для першого разу достатньо). 3). Якщо вже так стається, що парашут не розкривається, на висоті 400 метрів над землею спрацьовує допоміжний парашут. За його відкриття відповідає спеціальний пристрій - висотонометр. Тому навіть якщо ти стрибнеш, і в повітрі зомлієш - ти все одно безпечно преземлишься.
А от в роуп джампінгу є один великий мінус. Якщо в тебе слабкі сустави в ногах, або проблеми зі спиною, не варто стрибати. Тому що прохрустить кожна кістка твого тіла. Да і не факт що мотузка просто не розірветься.

Шалена♦Бджілка Дата: Понеділок, 07.06.2010, 21:17 | Сообщение # 27
Майор
Зо ж поживем, побачим. Думаю для початку треба, щоб виповнилось мені 18 років і ще трохи розуму набралося, а там далі буде видно. Всі ці види спорту цікаві тим, що треба наважитися зробити перший крок. Зібрати всю волю і зробити. Цим вони мене й приваблюють

Посміхнися несміло
Роздягни свою душу

Medelgover Дата: Понеділок, 07.06.2010, 21:30 | Сообщение # 28
Administrator
Quote (Шалена♦Бджілка)
Цим вони мене й приваблюють

Я коли вперше стрибнув - до мене дійшло що я зробив лише на наступний вечір. Після цього я годину дивився на небо. Відчуття просто супер. Сидиш і посміхаєшься, так ніби тобі дали якусь таблетку щастя.

Efimka Дата: Вівторок, 08.06.2010, 17:30 | Сообщение # 29
Генерал-майор
Quote (Medelgover)
Я коли вперше стрибнув - до мене дійшло що я зробив лише на наступний вечір. Після цього я годину дивився на небо. Відчуття просто супер. Сидиш і посміхаєшься, так ніби тобі дали якусь таблетку щастя.

ОоО,так , а в мене буде така нагода після темтів..їду стрибати))))

Маняшка Дата: Середа, 16.06.2010, 09:44 | Сообщение # 30
Рядовий
Особисто мені подобається баскетбол і футбол=)

=)

Форум » Після уроків » Спорт » Спорт
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук:

zologymnasium.ucoz.ua © 2017
Хостинг від uCoz